Контратака. Интернет-магазин атрибутики и одежды с символикой борьбы за светлые идеалы

Альфа, бетта, гамма – абетка розуміння

Постер фільму МНС України «Альфа, бетта, гамма – абетка розуміння»

На нашому порталі викладено лінки для скачування навчального фільму МНС України «Альфа, бетта, гамма – абетка розуміння». Цей фільм має на меті популяризацію серед мешканців районів, постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, знань про радіацію, причини й наслідки аварії, основи безпечного проживання на забруднених територіях.

Перша версія фільму «Альфа, бетта, гамма – абетка розуміння» була створена на замовлення Чорнобильської програми відродження та розвитку Програми розвитку ООН в Україні, за участю міжнародної радіоекологічної лабораторії Чорнобильського центру з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів та радіоєкології.

Доопрацювання та видання другої редакції фільму здійснено на замовлення та за підтримки Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Сценарій: Андрій Архіпов, Сергій Пархомов. Режисерська постановка: Сергій Пархомов. Оператири: Володимир Сівцов, Сергій Кошелев. Відеоінженер: Сергій Пархомов. Консультанти: к.м.н. Павло Замостян, к.б.н. Сергій Щербак, к.б.н. Людмила Перепелятникова, к.б.н. Андрій Архіпов. У фільмі використані архівні матеріали Держфільмфонду України та операторів: Petra Graf, Андрія Архіпова, Віталія Сулима, Сергія Кошелева, Михайла Назарова.

Формат фільму: WMV. Тривалість: 26 хвилин. Зкачати фільм «Альфа, бетта, гамма – абетка розуміння» (трьома заархівованими відеофайлами) можна за адресами:

rapidshare.com/files/165353106/Abetka_Chernobyl_MNS.part1.rar
rapidshare.com/files/165326659/Abetka_Chernobyl_MNS.part2.rar
rapidshare.com/files/165330266/Abetka_Chernobyl_MNS.part3.rar

Після зкачування розпакуйте один з файлів архіватором (архіватор автоматично зформує єдиний відеофайл, готовий для пергляду).

Якщо за допомогою стандарного програвача не вдалося відкрити відеофайл, зкачайте та встановіть додаткові плеєри та відеокодеки. Вичерпний перелік мультимедійного програмного забезпечення та лінки на зкачування з офіційних сайтів є на відповідній довідковій сторінці нашого порталу.

Кадри з фільму «Альфа, бетта, гамма – абетка розуміння»:

Кадр з фільму МНС України «Альфа, бетта, гамма – абетка розуміння»
Кадр з фільму «Альфа, бетта, гамма – абетка розуміння»
Кадр з фільму «Альфа, бетта, гамма – абетка розуміння»
Кадр з фільму «Альфа, бетта, гамма – абетка розуміння»
Кадр з фільму «Альфа, бетта, гамма – абетка розуміння»

P.S. Матеріал підготовано та надано Інформаційно-аналітичною службою ЦСПР (Києво-Святошинського Центру соціально-психологічної реабілітації населення, що постраждало від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС).

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

На сообщение “Альфа, бетта, гамма – абетка розуміння” комментария 2

  1. Стерна:

    Я скачала першу серію, але переглянути не можу. При відкритті файла отримую повідомлення, що архів ушкоджено. Перевірте, будь ласка, файли фільму.

  2. Администратор:

    Перевірено. Файли нормальні. Справа в тому, що ви скачали не першу серію, а першу частину відеофайлу (файл порізано та заархівовано трьома частинами). Скачайте всі три частини фільму а потім запустіть розархівування. Тоді архіватор з`єднає всі фрагменти в один відеофайл, який можна буде дивитися на комп`ютері або по телевізору (з DVD-програвачем).

Оставить комментарий

* Все видео и аудиоматериалы (трейлеры, клипы, кадры, демоверсии), опубликованные на страницах блога, представлены исключительно в некоммерческих ознакомительных целях. Любое коммерческое использование материалов без разрешения их законных правообладателей - строго запрещено.